Prebiehajúce výstavy:
   
Dobermann - KLUBOVÁ VÝSTAVA (CAC/CAJC) a KOMBI VÍŤAZ 18.07.2021
    
    
KLUBOVÁ VÝSTAVA CHRTOV (CAC/CAJC) 14.08.2021
ŠPECIÁLNA VÝSTAVA CHRTOV (CAC/CAJC) 15.08.2021
    
    
    
    
fotograf Košice














































  
 
 
Obsadenie tried  |  Výsledky

Výsledky
Výstava: Plemeno  
|<  <<  1  2  3  >>  >|
Plemeno Pohlavie Trieda Kat. Meno psa Výsledok
1. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Dorastu 1.  ALMAZ IMPERATRICY DOBROSLAV nenastúpil
2. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Mladých 2.  BASHIR KAMENNÝ DUB V3
3. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Mladých 3.  CHARME VLČÍ DOUPĚ V1, CAJC, Víťaz špec. výstavy mladých
4. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Mladých 4.  PERVY LEGION ZEVS V2
5. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Stredná 5.  DUNČO SPOD CHOPKU V3
6. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Stredná 6.  MILANOVSKII ROD BOYER V4
7. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Stredná 7.  MILANOVSKII ROD C PERUN MOUNT CH V2, Res.CAC
8. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Stredná 8.  SAMOTSVETY SIBIRI BAGRAT V1, CAC
9. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Otvorená 9.  ASLAN NEMESIS ERIDA V
10. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Otvorená 10.  BURAN PASIBA SHAMBALL V
11. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Otvorená 11.  GORETS STAR ESCORT V2, Res.CAC
12. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Otvorená 12.  GREY CARDINAL LARGO V1, CAC
13. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Otvorená 13.  MIA CAOKO MIA CEFAN V4
14. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Otvorená 14.  ORION ELBRUS CHÁN V
15. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Otvorená 15.  RUSKI GEROJ GASTON V3
16. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Šampiónov 16.  FEJES GARDEN ALFA V2, Res.CAC
17. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Šampiónov 17.  LUKO MOUNT CHÁN V1, CAC, Víťaz špec. výstavy
18. KAUKAZSKÝ OVČIAK Pes Veteránov 18.  KAZBEGI EMIR V1, BOB, BIS Veteran
19. KAUKAZSKÝ OVČIAK Suka Mladší dorast 19.  SEVILA MR MOUNT CHÁN VN, BIS minor puppy
20. KAUKAZSKÝ OVČIAK Suka Dorastu 20.  RUSKII RISK VEHA VN, BIS Puppy
21. KAUKAZSKÝ OVČIAK Suka Mladých 21.  DRAGYA MILANOVSKII ROD V1, CAJC, Víťaz špec. výstavy mladých, BIS Junior
22. KAUKAZSKÝ OVČIAK Suka Mladých 22.  NATALIA BEA ZE ŽĎÁRSKÝCH LESŮ V3
23. KAUKAZSKÝ OVČIAK Suka Mladých 23.  RUBY MR.MOUNT CHÁN V2
24. KAUKAZSKÝ OVČIAK Suka Stredná 24.  DIABLA PASIBA SHAMBALL V2, Res.CAC
25. KAUKAZSKÝ OVČIAK Suka Stredná 25.  KAZAH KIRÁLYA SHAGIRA V1, CAC
26. KAUKAZSKÝ OVČIAK Suka Stredná 26.  MILANOVSKII ROD BRAVURA V3
27. KAUKAZSKÝ OVČIAK Suka Stredná 27.  MILANOVSKII ROD C RUNA MOUNT CH V4
28. KAUKAZSKÝ OVČIAK Suka Otvorená 28.  DACOTA PASIBA SHAMBALL V3
29. KAUKAZSKÝ OVČIAK Suka Otvorená 29.  DARA KARKUS MUST HAJA nenastúpil
30. KAUKAZSKÝ OVČIAK Suka Otvorená 30.  FORTUNA BAJZANKO BLATNÉ V2, Res.CAC